سمینار همکاران شرکت پژواک - آذر 1395 [ چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ]
در آذر ماه 1395 سمینار معرفی محصولات و دستاورد های شرکت مهندسی کامپیوتر پژواک برای اعضای محترم صنف رایانه و ماشین های اداری شیراز برگزار گردید. این سمینار که در سالن 300 نفری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس برگزار گردید با استقبال همکاران محترم شرکت پژواک همراه...
 

صندوق مکانیزه فروش [ شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ]
صندوق های مکنیزه فروشگاهی شرکت پژواک. مطابق با دستورالعمل های وزارت محترم دارایی، نرم افزار حسابداری آسان، انعطاف پذیر، قدرتمند و کارا، نسخه های تخصصی ویژه ی کلیه مشاغل. بدون نیاز به دانش حسابداری و کامپیوتر
 

شرکت پژواک با توجه به اعتقاد راسخ خود در جهت توجه و حمایت از حقوق مصرف کنندگان در جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان حضور یافت.
 

شرکت پژواک همچون گذشته جهت معرفی محصولات خود به صاحبان مشاغل و صنایع, حضور فعالی در هجدهمین نمایشگاه صنایع غذایی، تبدیلی و ماشین آلات وابسته داشت. در ادامه می توانید تصاویر مربوط به غرفه شرکت پژواک در نمایشگاه را مشاهده نمایید.
 

در این آلبوم انواع محصولات نرم افزاری تولید شده در شرکت مهندسی کامپیوتر پژواک قابل مشاهده خواهد بود.
 

شرکت پژواک همچون گذشته جهت معرفی محصولات خود به صاحبان مشاغل و صنایع, حضور فعالی در سومین نمایشگاه تخصصی روابط عمومی و بازاریابی داشت. در ادامه می توانید تصاویر مربوط به غرفه شرکت پژواک در نمایشگاه را مشاهده نمایید.
 

شرکت پژواک همچون گذشته جهت معرفی محصولات خود به صاحبان مشاغل و صنایع, حضور فعالی در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ شیراز داشت. در ادامه می توانید تصاویر مربوط به غرفه شرکت پژواک در نمایشگاه را مشاهده نمایید.
 

شرکت پژواک همچون گذشته جهت معرفی محصولات خود به صاحبان مشاغل و صنایع, حضور فعالی در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ساخت، طراحی، مهندسی و تجهیز هتل، رستوران و کافی شاپ مشهد داشت. در ادامه می توانید تصاویر مربوط به غرفه شرکت پژواک در نمایشگاه را مشاهده نمایید.
 

حضور فعال شرکت پژواک در نمایشگاه کودک و نوجوان، اسباب بازی، سرگرمی و اوقات فراغت شیراز (مرداد ماه 1394)
 

شرکت پژواک همچون گذشته جهت معرفی محصولات خود به صاحبان مشاغل و صنایع, حضور فعالی در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی و تصویری شیراز داشت. در ادامه می توانید تصاویر مربوط به غرفه شرکت پژواک در نمایشگاه را مشاهده نمایید.
 

شرکت پژواک همچون گذشته جهت معرفی محصولات خود به صاحبان مشاغل و صنایع, حضور فعالی در نمایشگاه صنایع غذایی شیراز داشت. در ادامه می توانید تصاویر مربوط به غرفه شرکت پژواک در نمایشگاه را مشاهده نمایید.
 

حضور فعال شرکت پژواک سپاهان در نمایشگاه کامپیوتر در اصفهان (دی ماه 1393)
 

حضور فعال شرکت پژواک در نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی در شیراز (دی ماه ۱۳۹۳)
 

تصاویر مربوط به همایش معرفی نرم افزار تشریفات مجالس شرکت پژواک را در این گالری مشاهده نمایید.
 

در این گالری، تصاویر مربوط به همایش معرفی محصولات پژواک به همکاران محترم شهر شیراز را می توانید مشاهده نمایید.
 

در این آلبوم تصاویر چاپ شده بر روی CD های نرم افزار شرکت مهندسی کامپیوتر پژواک قابل مشاهده خواهد بود.
 

تاییدیه ها و مجوز های کسب شده از مراجع ذی صلاح جهت استفاده نرم افزار پرنس در صنوف مختلف را در این گالری می توانید مشاهده نمایید
 

نمایشگاه الکامپ شیراز 1392 [ یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳ ]
حضور فعال شرکت پژواک در دوازدهمین دوره نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر در شیراز
 

نمایشگاه الکامپ شیراز 1393 [ یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳ ]
سیزدهمین نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات - 28 الی 31 مرداد 1393
 

کاتالوگ و بروشور تشریفات پرنس [ چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳ ]
کاتالوگ ها و بروشورهای تشریفات پرنس را از این قسمت مشاهده و دریافت نمایید.
 

۱ , ۲ »»»دانلود نسخه نمایشی محصولات پژواک
درخواست اخذ نمایندگی محصولات نرم افزاری پژواک