صفحه اصلی » فعال سازی
 هر نسخه از نرم افزار پرنس دارای یک قفل سخت افزاری مخصوص می باشد که پس از نصب نرم افزار و اتصال قفل به دستگاه، یک شماره سریال 12 رقمی نمایش داده می شود و نرم افزار جهت فعال شدن به یک کد فعال سازی 16 رقمی احتیاج دارد که فقط یکبار باید آنرا وارد کنید و در دفعات بعدی اجرای نرم افزار نیازی به وارد کردن آن نیست.

 نرم افزار حسابداری پرنس از لحظه اولین فعال سازی تا 400 روز به صورت کاملاً فعال می باشد و امکان استفاده از بسته های بروزرسانی جدید و خدمات پشتیبانی ویژه برای آن میسر خواهد بود، لیکن پس از گذشت 400 روز از اولین فعال سازی نرم افزار به حالت غیرفعال تبدیل می گردد، در حالت غیر فعال کلیه قسمت های نرم افزار همانند گذشته عمل خواهند نمود و هیچگونه اخلالی در عملکرد سیستم رخ نخواهد داد و صرفاً امکان استفاده از بسته های بروزرسانی و خدمات پشتیبانی ویژه برای نرم افزار لغو می گردد.
  
لازم به ذکر است هزینه تمدید فعال سازی مجدد نرم افزار برای مدت 400 روز، صرفاً 2,500,000 ریال می باشد.
 
کد فعال سازی که از طریق وب سایت یا پیامک دریافت می کنید فقط تا ساعت 24 همان روز کاربرد دارد، بنابر این لطفا دریافت کد فعال سازی و فعال سازی نرم افزار را در یک روز انجام دهید.
 
لطفا هنگام استفاده از کد فعال سازی درست بودن تاریخ سیستم را بررسی کنید.
 
فعال سازی از طریق ارسال پیامک
 
     کاربر گرامی لطفاً برای دریافت کد فعال سازی از طریق پیام کوتاه شماره سریال قفل را به شماره پیامک  50002070000444  ارسال فرمایید و منتظر دریافت پاسخ بمانید.
 
     تذکر 1: توجه نمایید که شماره سریال را بایستی با ساختار 0000-0000-0000 وارد نمایید (وارد نمودن خطوط بین اعداد الزامی است)
 
     تذکر 2: در صورتی که تلفن همراه شما در خصوص دریافت پیامک های تبلیغاتی غیر فعال باشد، پیامک کد فعال سازی به دست شما نخواهد رسید.
 
 
 فعال سازی از طریق وب سایت:
 
   کاربر گرامی لطفاً برای دریافت کد فعال سازی از طریق وب سایت، شماره سریال قفل خود را در جعبه ذیل درج نمایید. سپس کد امنیتی را وارد کنید و بر روی دکمه فعال سازی کلیک نمایید.
 
     تذکر: توجه نمایید که شماره سریال را بایستی با ساختار 0000-0000-0000 وارد نمایید (وارد نمودن خطوط بین اعداد الزامی است)


لطفا خطوط فاصله درون شماره سریال قفل را نیز وارد نمایید.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳