صفحه اصلی » راهنما » راهنمای نصب و فعال سازی نرم افزار
راهنمای نصب و فعال سازی نرم افزار
راهنمای نصب و فعال سازی نرم افزار زمان انتشار: جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۷:۳۶

  * نصب و راه اندازی


هنگامی که سی دی نصب نرم افزار را درون سی دی درایو وارد می نمایید، صفحه زیر نمایش داده می شود.

اگر قصد نصب نرم افزار را به صورت تک کاربره دارید(نسخه سرور) را نصب نمایید و چنانچه قصد نصب به صورت شبکه دارید، در روی کامپیوتر سرور(نسخه سرور) و بر روی بقیه کامپیوترهای متصل به سرور(نسخه کلاینت) را نصب نمایید.پس از انتخاب یک نسخه جهت نصب، صفحه زیر نمایان می شود که پیش نیازهایی که جهت نصب نرم افزار پرنس مورد نیاز می باشند را بر روی سیستم شما نصب می نماید.
پس از نصب پیش نیازها، نصب نرم افزار پرنس آغاز می شود.
با فشردن دکمه "ادامه" به مرحله بعد می روید.سپس دکمه "نصب" را کلیک کنید.نرم افزار پرنس شروع به نصب می نماید و پس از تکمیل مراحل نصب صفحه زیر نمایان می شود.لازم است که پس از تکمیل مراحل نصب سیستم خود را مجددا راه اندازی (Reset) نمایید.


  


*روند فعال سازی نرم افزار پرنس 

جهت فعال سازی نرم افزار پرنس می بایست شماره سریال 12 رقمی  مندرج در فرم فعال سازی (مشابه شکل ) 


 

را یادداشت کرده و از طریق وب سایت پشتیبانی نرم افزار پرنسwww.PrinceSystem.ir   و یا شماره تلفن های 2348884-0711 و 2348883-0711  اقدام به دریافت کد  فعال سازی  16 رقمی نمایید و کد مربوطه را به صورت شکل زیر وارد نمایید .سپس دکمه فعال سازی را فشار دهید.

 در صورت صحیح و  معتبر بودن کد فعال سازی  پیغام "عملیات فعال سازی با موفقیت انجام شد" را مشاهده خواهید کرد، در غیر این صورت به 3 دلیل پیغامی مبتنی بر غیر معتبر بودن کد فعالسازی مشاهده خواهید کرد.

1-     کد فعال سازی اشتباه است. راه کار رفع عیب: بررسی صحت کد فعال سازی

2-    تاریخ سیستم شما اشتباه است. راه کار رفع عیب: تاریخ سیستم را مطابق با تاریخ صحیح رایج تنظیم نمایید.

3-    کد فعال سازی در همان روز که دریافت شده، استفاده نشده است. راه کار رفع عیب: 1) جهت دریافت کد فعال سازی جدید به وب سایت مراجعه فرمایید و یا به شرکت پژواک تماس حاصل فرمایید.

توجه :  اگر سه بار کد فعال سازی را غلط وارد نمایید و یا تاریخ سیستم با تاریخ روز جاری مغایرت داشته باشد ، نرم افزار  پرنس به صورت خودکار بسته خواهد شد و باید  مجددا نرم افزار را اجرا نمایید.


 


 هر بار فعال سازی نرم افزار پرنس به تعداد روزهای محدود (حدود یک سال)  معتبر خواهد بود و پس از پایان مدت اعتبار باید مجددا فعال سازی انجام گردد.

 

برای نرم افزار حسابداری به طور میانگین هر ماه یک نسخه بروزرسانی جدید پیاده سازی و بر روی وب سایت قرار می گیرد که از لحظه خرید تا 400 روز استفاده از این امکان ویژه، رایگان است. لیکن پس از پایان دوره 400 روزه، برای تمدید اشتراک و استفاده مجدد از نسخه های بروز رسانی جدید نرم افزار، نیازمند دریافت کد فعال سازی خواهید بود که هزینه ی دریافت این کد 300،000 ریال می باشد.